KontaktWrzesień 18 2020 18:00:46
Sprzedam Materac-Fotelik Składany 75x190cm + Zagłówek
Materac-Fotelik Składany 75x190cm + Zagłówek

Materac ten sprawdzi się w codziennym domowym użytku oraz okazjonalnie, jako dodatkowe miejsce do spania dla gości. Polecam go także jako mobilne miejsce do spania dla osób często podróżujących. Materac jest nowy, produkowany w okolicy Olsztyna przez firmę Komforta.


Niezastąpiony dla turysty, studenta, na stancji oraz np. dla pracowników budowlano-remontowych pragnących wypocząć po pracy bezpośrednio na miejscu. Po złożeniu, można przechować go w szafie, łatwo przenosić i przewozić np. w bagażniku.


Wkład materaca wykonany jest z pianki poliuretanowej, a pokrowiec zrobiony jest z solidnej i trwałej tkaniny. Można go bardzo łatwo zdejmować i zakładać, dzięki zamkowi błyskawicznemu. Materac zapakowany jest w praktycznej torbie wykonanej z trwałego tworzywa, z rączkami i zamknięciem na zamek.


Rozłożony materac mierzy 75 cm x 190 cm x 10 cm, a złożony - 75 cm x 95 cm x 20 cm. Wysokość zagłówka to 25 cm.

Cena brutto: 120 zł

Kontakt: 733 199 900 lub allegro@komforta.pl

Serwis Miodówko.pl poleca:
reklama mbank 
Aktualna pogoda w Miodówku
Aktualny rozkład jazdy autobusów miejskich z przystanków Miodówko
rozkład autobusów miejskich Miodówko
rozkład autobusów miejskich Miodówko
Dodaj ogłoszenie do serwisu Miodówko.pl

Pokaż swoje usługi lub produkt mieszkańcom oraz gościom Miodówka - zamieść ogłoszenie.

Dodaj swój anons do serwisu Miodówko.pl, zaprezentuj się, swój produkt lub usługę zarówno lokalnym użytkownikom, jak i przyjezdnym, przedstaw się światu za pomocą internetu.


Najnowsze Wizytówki na stronie miodowko.pl
· Daszki Szklane · bus do Holandii · Fotoobrazy · Ziemia · dzialka · Hostel Olsztyn · Hydraulik · Olsztyn · grzyby · tartak · stolarz · lato · opony · wynajem · lowisko · elektryk

- Zobacz wszystkie wizytówki