KontaktSierpień 15 2020 19:16:26
Informacje Wyciszenie hałasu w Miodówku.
Wyciszenie hałasu w Miodówku.

Usytuowanie ekranów akustycznych wzdłuż drogi S51 - Miodówko.

Mieszkańcy Miodówka i odwiedzający tą warmińską miejscowość lub Rodzinne Ogrody Działkowe w Miodówku zastanawiają się i pytają o umiejscowienie ekranów akustycznych mających zmniejszyć poziom hałasu wygenerowanego przez ruch pojazdów drogą Olsztyn - Olsztynek. Dość uproszczony podgląd sytuacyjny udostępnił urząd zarządzający drogami w regionie.

Zobacz zamarkowane miejsce na zdjęciu satelitarnym, gdzie planowana jest budowa ścianki chroniącej przed decybelami pochodzącymi z ruchu drogowego drogi ekspresowej S51 (DK51) na mapce poniżej.

Mapa ekranów akustycznych w Miodówku

Zatoki przystanków autobusowych w Miodówku.

Niestety, na grafice nie widać, w którym miejscu będą przystanki autobusowe. Pewne jest, iż powstaną na drogach serwisowych (technicznych) po obu stronach ekspresówki.

Zjazdy z drogi S51 do miejscowości Miodówko.

Jadąc z kierunku Olsztynka zjazd na drogę serwisową prowadzącą do Miodówka będzie w Gryźlinach. Kierowcy jadący z Olsztyna będą musieli zjechać z ekspresówki do Stawigudy, a następnie drogą serwisową dojechać do Miodówka lub Rodzinnych Ogrodów Działkowych w Miodówku.

0 komentarzy ·
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Serwis Miodówko.pl poleca:
reklama mbank 
Aktualna pogoda w Miodówku
Aktualny rozkład jazdy autobusów miejskich z przystanków Miodówko
rozkład autobusów miejskich Miodówko
rozkład autobusów miejskich Miodówko
Dodaj ogłoszenie do serwisu Miodówko.pl

Pokaż swoje usługi lub produkt mieszkańcom oraz gościom Miodówka - zamieść ogłoszenie.

Dodaj swój anons do serwisu Miodówko.pl, zaprezentuj się, swój produkt lub usługę zarówno lokalnym użytkownikom, jak i przyjezdnym, przedstaw się światu za pomocą internetu.


Najnowsze Wizytówki na stronie miodowko.pl
· Daszki Szklane · bus do Holandii · Fotoobrazy · Ziemia · dzialka · Hostel Olsztyn · Hydraulik · Olsztyn · grzyby · tartak · stolarz · lato · opony · wynajem · lowisko · elektryk

- Zobacz wszystkie wizytówki